14
Kvě
Off

Bavlněné pleny pro zdraví našich dětí

Nákup přes internet má samozřejmě velké výhody – nemusíte se v přeplněných obchodech tlačit a pokud se jedná o takový sortiment, který se doslova nemusí ohmatávat, když je v nabídce e-shopu velké množství zboží na výběr, který je navíc kvalitně nafocený, tak jak se říká: „není co řešit.

Náš internetový PRIMA OBCHOD s textilní galanterií vám dokáže skutečně nabídnout téměř vše, co v textilní galanterii má být. Pro své nápady a šikovné ruce si v našem e-shopu určitě vyberete vše, co potřebujete pro své tvoření. Máme několik tisíc různých produktů, včetně nádherných přírodních látek. Mezi ně patří i jemná bavlněná plenkovina, která se dá srovnat i mušelínem. Je úžasná pro své vlastnosti – jemná bavlna, tkaná do kostiček s výbornou savostí a s certifikátem pro děti do 3 let.

bavlněná plenkovina kočičky

V současnosti pro šikovné švadlenky nabízíme v metráži jemnou plenkovinu ze 100% bavlny nejenom bílou, ale i s nádhernými dětskými motivy, navíc ve výhodné ceně. Z této plenkoviny ušité dětské plenky, osušky, bryndáčky, dětské povlečení do postýlek nebo přehozů budou vaše výroky nejenom originální a zajímavé a co je u plenek důležité – bavlněné pleny jsou oproti jednorázovým několikanásobně cenově výhodné a po zdravotní stránce pro dítě jedinečné. Z tohoto materiálu ušité bavlněné plenky vydrží i několik let.

BA plenkovina jednorožec

Pro naše zákazníky máme u některého zboží i zajímavé akční ceny. Snažíme se, abychom vyhověli všem, kteří z textilní galanterie potřebují klasickou galanterii, ale i zajímavé nové produkty nebo i běžné, ale potřené maličkosti.

Pro zajímavost – dříve, před několika desítkami let se u nás a na Slovensku vyráběly a prodávaly dětské bavlněné plenky a plenkové osušky pro děti, které byly velmi kvalitní, levné, ale byly pouze bílé. (Zeptejte se například svých maminek nebo babiček.) Až později se dostaly do prodeje plenky s potiskem dětských motivů. Metráž v obchodech nebyla.