16
Led
Off

Bydlení, za které moc nezaplatíte

Ne každé bydlení musí být za všech okolností tradiční. Existují i alternativy, které sice nevypadají jako kdovíco extra, ale přitom jsou více než vhodné.

Bydlení, za které moc nezaplatíte

Ne každý si může dovolit koupit si exkluzivní bydlení někde v centru Prahy. Ovšem v posledních letech je problematické našetřit si i na garsonku někde na periférii. A to neplatí jen pro naší metropoli, ale prakticky pro všechny kraje v naší kotlině. Bydlení je prostě mnohem dražší, než bývávalo před deset dvaceti lety. A to i započtení inflace. Díky tomu hodně lidí dnes nemá ani tendence kupovat si něco svého, ale raději jdou rezignovaně do podnájmů, což není úplně nejlepší řešení. Přeci jen, mít vlastní bydlení znamená mít nějakou formu jistoty.

Dům z bankovek

Tu ale je možné získat i přesto, že jsou byty, notabene ještě rodinné vilky tak drahé. Ony totiž existují i jiné možnosti než jen ty klasické. Jedním z dobrých příkladů jsou třeba i mobilní domy, které sice nemusí být každému po chuti, ale moderní verze jsou více než použitelné. Navíc jsou daleko levnější než běžné byty, což je jednou z jejich hlavních výhod. Ovšem není to výhoda poslední.

Laciné bydlení

Koupit si celoroční mobilní dům Top-mobilnidomy samozřejmě není ta největší životní výhra, která může kohokoliv potkat, ale ten, kdo chce bydlet ve svém a zároveň nemá příliš na rozhazování a nemůže získat hypotéku na byt, ji dost možná získá na tento druh obydlí. Zvenčí opravdu nejde o nic extra, ale vnitřní prostory většinu zájemců o levné bydlení obvykle dokáží uklidnit. Hlavně nejmodernější verze totiž už bývají i docela prostorné. Navíc jsou již v základu velice slušně vybaveny, a sice nábytkem a nějakou tou spotřební elektronikou. Není tak potřeba pořizovat si nové skříně či cokoliv dalšího. Naopak, ty stávající se mohou dobře prodat.

Živnostníci je využívají běžně

Je pravdou, že jako celoroční obydlí se ještě mobilní domy v našich zeměpisných šířkách úplně neprosadily, ale co se týče živnostníků, tak ti mají docela jasno. Prostory za výhodné ceny, zvláště prostory, které je možné celkem snadno přemisťovat, okáže využít kdejaký podnikatel.