9
Úno
Off

Daně a jak na ně

Můžete mít skvělý nápad, propracovaný byznys plán, vyhledány skvělé dodavatele, zajištěný odbyt a také spoustu spolupracovníků a zaměstnanců, kteří žijí a dýchají vašim projektem. A přece se najde něco, co vám do podnikání může, jak se říká, hodit vidle.

Účty, noční můra

Co to je, ptáte se? Účetnictví, respektive důsledky toho, když je podceníte. Účetnictví se může stát hrobařem nejskvělejších podnikatelských vizí. Stačí jeden omyl a vyměřená pokuta může být likvidační. Všichni známe z nedávné minulosti ono slavné, zaklekávání na firmy, kdy se více než na nápravy v daňových odvodech, soustředilo na vyhledávání záminek k postihu firem šílenými pokutami.

Pokud nechcete skončit na hromadě obdobně postižených podnikatelů, je nutné možné omyly v účetnictví co nejdříve eliminovat. To se dá zajistit jedině tak, že si vyhledáte odbornou, účetnickou firmy a celé břemeno této agendy přenesete na její ramena.

Mzdové účetnictví v Praze řeší tyto problémy firma JK Credit společnost s ručením omezeným. Jde o zkušenou firmu, ovládající s perfektní znalosti všechna úskalí účetnictví a všech činností, které jsou na něj napojeny. Pracovníci této společnosti mají rovněž dobré kontakty a vztahy s příslušnými úřady, což určitě posiluje vyjednávací možnosti v případě nějakých sporů, které by se mohly vyskytnout. Pracovníci jsou rovněž pravidelně proškolováni o novinkách v zákonech vztahujících se k účetnictví a dokonce v ní existuje určitá forma celoživotního vzdělávání.

Odvody

JK Credit společnost s ručením omezeným se postará o vše, co souvisí s účetnictvím. Jde především o daně a daňovou evidenci. Pohlídá daně s příjmu i daň z přidané hodnoty. Zajistí veškerou účetní evidenci u zaměstnanců. Pohlídá jejich výplaty a odměny, odvede příslušné odvody, včetně zdravotního a sociálního pojištění. Také povede evidenci na důchodových listech zaměstnanců. Prostě z vašich beder sejme velký balvan starostí.