24
Bře
Off

Hračky z oblíbených pohádek

Když kupujeme dětem hračky, vždy se snažíme myslet na jejich zájmy, a na to, co vlastně mají rády. V dnešní době už není problém sehnat hračku s tématikou oblíbené pohádky, nebo dětského animovaného seriálu. A ne jen hračky, ale i školní potřeby, dekorace, nábytek, povlečení, a nádobí. S kterými předměty s pohádkovou tématikou pravděpodobně zabodujete nejvíce, a trefíte se do černého?

kovboj woody

Mašinka Tomáš

Kdo by neznal populární dětskou pohádku, která vypráví dobrodružství oblíbené mašinky Tomáše? Tato pohádka běží už od roku 1984, kdy byla ve formě seriálu, a později k ní v nedávných letech přibyly ještě nějaké ty filmy. Jedná se tedy o příběh, který znají jak děti, tak i jejich rodiče. Předmětů s motivy této pohádky seženete na internetu hodně, především na stránce Mašinka Tomáš. Který ale bude nejlepší volbou při výběru dárku pro vaše dítě? Přeci mašinka Tomáš na baterie! Jedná se o pojízdnou mašinku, ke které můžete přikoupit i různé koleje, které si dle libosti s dětmi sestavíte, a poté si užíváte nová a nová dobrodružství této legendární lokomotivy.

sněžítko olaf

Harry Potter

Ačkoliv zde se nejedná tak úplně o pohádku, je Harry Potter známý jak dospělým, tak dětem po celém světě. Fantastické příběhy tohoto kouzelnického chlapce se totiž nikdy neomrzí. A tak se není čemu divit, že existuje tolik předmětů pro fanoušky této filmové a knižní série. V obchodech seženete jak figurky postav, tak i různé předměty, jako třeba šálu konkrétní kouzelnické koleje, zlatonku, kouzelnickou hůlku, a mnoho dalšího. Děti se však nejvíce zabaví právě s legem, které je inspirováno tímto příběhem. K sehnání jsou nejznámější budovy, a místa z kouzelnického světa, lego postavičky hlavních, i vedlejších hrdinů, zvířat, a bytostí.

Frozen

Do mysli dětí se poslední roky zapsala pohádka Frozen – Ledové království. Ačkoliv je to spíš dívčí záležitost, najdou se i chlapci, kteří tuto pohádku zbožňují. A právě z této pohádky je k sehnání nepřeberné množství hraček, s nimiž se děti dovedou zabavit na celé hodiny. Nejrůznější variace Elsina ledového zámku, z nichž mnohé fungují na baterie, a umí úchvatné triky, zpívající panenky a figurky, puzzle a mnoho dalšího.