11
Zář
Off

Krásný zadeček můžete mít i vy

Ženská část těla, jakou je pozadí, se v současné době ukazuje až příliš veřejně. Fotky zahlcující sociální sítě jsou natolik odvážné a vyzývavé, že je už prakticky nemožné pokládat zadek za něco intimního.
Pokud však chcete vaše pozadí vystavovat, musí pochopitelně i nějak vypadat, abyste na něho mohly být hrdé.
zadek v punčochách

Na pozadí dnes už opravdu záleží

Jestli jste se ho ještě doposud snažily schovávat v pevných džínách, které vám ho vypracovaly k dokonalosti, měly jste vyhráno. Ženy se ovšem už za jeho proporce a vzhled nestydí a statečně ho vystavují v plavkách, které mají odhalený styl nebo dokonce i ve spodním prádle, které je taktéž chudé na jeho materiál. Abyste se ním však mohly chlubit i vy, musíte o jeho pokožku pečovat.
1.    Základem je nenosit umělé materiály, pod kterými vaše pokožka nedýchá a nadměrně se potí.V takovém případě docílíte nehezkých pupínků nebo případnému opruzení.
2.    Dopřejte vašemu zadečku peeling.Ve sprše nebo jednoduše po ní, ho dokonale a pečlivě promasírujte, ať se prokrví.
3.    K lepšímu vzhledu vám pomůžou i speciální krémy, které se postarají o to, aby na něm zanikly všechny nedokonalosti.Jedná se o strie, které vznikají díky rychlému nárůstu hmotnosti, a to zejména v době těhotenství.
4.    V neposlední řadě je důležité to, aby se zpevnil.Nikdo po vás nechce, abyste dřely v posilovně od rána do večera, dopracovat se k jeho jedinečnému tvaru a pevnosti můžete pomocí šikovných cviků, zaměřených na oblast pozadí.
sexy bikiny

Vylepšení k jeho dokonalosti

Ano, v případě, že chcete jeho celkový vzhled vylepšit, můžete se odhodlat ke kroku, jakým je estetická chirurgie. Podstoupit tedy můžete nejen vyhlazení pomerančové kůže, odstranění tukových zásob, ale i zvětšení jeho objemu pomocí kolagenových injekcí.
Ještě předtím, než se k tomuto rozhodnutí odhodláte, pokuste se zaměřit na vlastní iniciativu, kdy mu věnujete „domácí péči“. Věřte tomu, že to jde i bez zásahů doktorů, ale bude to trvat nějakou dobu. Konec konců není nic lepšího, než mít přirozeně krásný zadeček, místo toho umělého.