31
Kvě
Off

… a muž zůstává

Udržení vztahu ženy a muže je vážně věda! Zpočátku Vás takové věci ani nenapadají. Jste zamilovaní, šťastní a slibujete si nádhernou společnou budoucnost. Jenže potom přijdou první krize. Malé, nebo velké, to je jedno. Váš vztah se buď zhroutí, nebo utuží!
láska u moře.jpg
Jak tedy uniknout blížící se pohromě v oblasti ukončení vztahu?
Vy, milé ženy, můžete přispět k tomu, aby muž z Vašeho života nikdy neodešel. Zkuste se alespoň zamyslet. Co je tedy zapotřebí dělat?
1.       Nuda unudí k smrti! Nikdy nedovolte, aby se Váš vztah dostal do kolejí stereotypu. Stereotyp je prvním krokem k partnerské nudě! Nenechte zaběhnout vzorce svého chování. Sama moc dobře víte, jak strašné je, když víte, co Váš muž odpoví na stejnou otázku, když přijde z práce, nebo když se chystáte ke spánku. Měňte otázky, nebo se neptejte vůbec. Zamyslete se nad tím, jak jste předem naštvaná, jen co si muž sedne vedle Vás k televizi. Předem víte, co přijde, a tiše trpíte. A je to stále dokola.
2.       Humor. Okořeňte svůj vztah s mužem vždycky humorem. Víte, kolika hádkám a dohadům s humorem na rtech předejdete? Jen si nepleťte humor se sarkasmem, nebo ironií, a to na účet muže. Používejte humor, který nezraňuje, ale vyluzuje úsměv na tváři Vašeho partnera. Když to půjde ztěžka, vzpomeňte si na začátky Vašeho vztahu. To Vám pomůže. Nebo si přečtěte milostné dopisy, které jste od svého muže dostávala.
3.       Starejte se o svůj zevnějšek. Už jste to určitě slyšeli, že muž miluje očima. Dbejte tedy na to, abyste zbytečně nepřibírala. To může být jednou z příčin nezájmu o Vaši osobu ze strany muže. Cvičte a udržujte se tím, nejen v dobré kondici, ale i v dobré náladě. 
4.       Chvála. Muž je jako malé děcko. Chvalte ho za všechno, co vykoná. I on se cítí být potřebný. I když jste měla knihovnu uspořádanou podle témat knih, a muž Vám ji přerovnal podle velikosti, protože se jich tam potom víc vejde, neudělal to proto, aby Vás naštval. Chtěl ukázat, jak mu to myslí. Je toto snad důvod k hádce? Vždyť knihovna není ve Vašem vztahu podstatná. Pochvalte ho!
procházka seniorů.jpg
Víte, možná těchto pár bodů je právě důvodem toho, že muž ze vztahu neodchází! Když zachováte klid, ale i jistou živočišnost v intimních chvílích, muž nikdy neodejde!