22
Říj
Off

Co činit po nehodě

Neštěstí, nehoda, katastrofa, smůla, a to vše ještě jinak jmenováno, to je ta stinná stránka našeho života. S tím se prostě musíme smířit a musíme s tím bojovat.

Jasně, pokud vás autem srazí opilý trouba, moc toho nenaděláte. Prostě se to stalo a vy jste byli v nevhodný okamžik na nevhodném místě. Co už s tím.

auta na crash testu

S tím nic, ale potom ano. Je jasné, že v tom okamžiku, tedy v okamžiku nehody máte jiné starosti. Je jedno zda jste chodec nebo řidič druhého auta. Pokud nejste sám, bude vás zajímat, zda ti druzí jsou v pořádku a pak jdete omrknou škody. Pokud tedy máte to štěstí, že ještě můžete chodit. Ale nebudeme morbidní, že ano. Tak, nyní je po nehodě a vám začíná cesta k penězům na které máte právo ze zákona.

Ano, jako řidič to jistě víte, že na to dbá i občanský zákoník a že máte právo na náhradu škody. Jenže jsou lidé, kteří vám budou chtít nějaké peníze upřít. Nebudeme zde rozebírat, zda je jednotlivec, nebo nějaká instituce, to na případ nemá vliv. Vy jen chcete částku, na kterou máte právo, a nemůžete ji poctivou cestou bez soudů a protahování dostat. Už vás to nebaví, nemáte čas a dochází vám znalosti stejně jako trpělivost. Už už to chcete vzdát a spokojit se s částkou, kterou vám někdo nabízí, abyste měli pokoj. Nedělejte to.

Odškodnění po dopravní nehodě totiž nemusí být jen vaší věcí, ale vy ji můžete přenést na někoho, kdo bude bojovat za vás a kdo vám částku kterou chcete doslova vydupe. Všemi poctivými prostředky se zasadí o to, abyste měli klid a dostali tolik, kolik vám právem náleží.

auto po nehodě

Kdo že to je? Nevíte? Pak si klikněte na odkaz, který je uveden výše v článku a dostanete se na web, kde se vašeho případu rádi ujmou. Jen první krok musíte udělat vy sami. Třeba jim jen zavolat. Neboje se, je to zadarmo. Tím pak můžete roztočit kolotoč na kterém se bude točit částka vámi požadovaná a ta nabízená. Věřte, že ta vaše vyhraje.