11
Dub
Off

Efektivita na prvním místě

Výrobní haly často skrývají obrovské stroje, které vyrábí produkty, součástky nebo stavební komponenty. Většina z nich přitom potřebuje non-stop obsluhu, která se stará o nastavení, kontrolu kvality i bezpečnost pracoviště. Velký počet zaměstnanců ovšem generuje vysoké náklady, které se promítnou nejen do zisků firmy, ale také do koncových cen pro zákazník a odběratele. Nelze se proto divit, že mnoho firem hledá alternativní postupy, které jim pomohou ušetřit náklady, udržet kvalitu a zvýšit efektivitu výroby. Automatizace je tím nejlepším řešením, které nabízí nejen výrazné snížení nákladů, ale také možnost implementace nových prvků ve velmi krátkém čase. Při správném nastavení lze efektivitu linky zvýšit i o několik desítek procent a vše je možné řídit přes počítače v přilehlých prostorách.

výrobní stroj

Vstřikovací formy pro výrobky i prototypy

Kompletní výroba od A do Z je pro mnoho firem nereálná, a to kvůli vysokým nákladům na stroje, postupy nebo zpracování materiálů. Některé procesy je proto třeba svěřit externí firmě, která má potřebné zázemí a dokáže připravit součástky, díly nebo kousky produktů a prototypů. HRO TECH takovým zázemím disponuje a nabízí vstřikovací nástroje a formy dle požadavků zákazníků. Nízké náklady, rychlá výroba i precizní provedení jsou hlavními důvody, proč s námi firmy spolupracují a proč máme stovky spokojených zákazníků v Německu i České republice. Díky nedávné modernizaci naší výroby dokážeme vyrobit takřka cokoliv, co zákazník potřebuje, a to s přesností na milimetry.

výrobní linka

Kromě výroby nabízíme i korekci a opravy vstřikovacích strojů, údržbu nebo technickou podporu při vytváření nové výrobní linky a kontroly při přebírání nových strojů od dodavatele. Jsme proto skvělým partnerem, na kterého se lze vždy spolehnout při nastavování nové nebo upravování již fungující výrobní haly.