27
Lis
Off

Kouzelník na oslavu narozenin

Vzpomínáte si na to, když jste byly děti a zažívaly pocity těšení, radosti a výjimečnosti pokaždé, když jste slavili své narozeniny? Den, který se týkal jen vás. Vše bylo dovoleno, vše odpuštěno. Každý se zajímal o to, jak se máte, co byste si přáli, a zdálo se vám, že je svět opravdu krásným místem? Jedná se jeden kouzelný a báječný den v roce, ve kterém se plní přání. S dospělostí jste možná narozeniny již slavit přestali, nebo alespoň ne v takové míře. Ale byli byste rádi, aby stejné mravenčení v břiše zažívaly při narozeninách i vaše děti? Pojďte naplánovat dětskou oslavu narozenin snů. Ať mají i vaše děti na co po letech vzpomínat a k čemu se vracet.

Vedle přípravy jídla a pití je nesmírně důležitou složkou každé oslavy zábava. Nejlépe ta, která je až do poslední chvíle utajována a dítě tak má radost z velkého překvapení. A co může být více překvapujícího, magického a plného veselí než kouzelník.

kouzelnický klobouk

Kouzelník na oslavu narozenin https://www.vaskouzelnik.cz/oslava-narozenin si pro vás připraví program přesně na míru. Vaše děti budou okouzleni množstvím zábavy, které je a jejich kamarády čeká. Samy děti se stanou aktéry kouzelných záhad, některá se možná v průběhu vystoupení samy naučí. Interakce je pro děti velmi důležitou součástí každého vystoupení, neboť udrží pozornost a odnesou si nezapomenutelné zážitky. Vaše děti budou středem pozornosti, budou moci zakusit tajemno a naučit se něco, co jen tak někdo neumí. Co víc si malé dítě může na své narozeniny přát?

kouzelnická hůlka

Kouzelnický program se nezaměřuje pouze na samotné kouzlení, ale také na zábavu se zvířátky. Nemusíte se obávat, že by se ve vašem obývacím pokoji objevila žirafa. Kouzelník Martin ji vytvoří s pomocí balónků, které si pak děti mohou nechat a přinést domů jako památku na úžasnou oslavu narozenin jejich kamaráda nebo kamarádky.