13
Říj
Off

Lodičky na platformě jako sexuální stimul k příjemnějšímu orgasmu


Zamysleli jste se někdy nad tím, proč se ženy a dívky obouvají do nepohodlných bot na vysokých podpatcích, když existují v současné době hodně propagované sportovní tenisky s tzv. nulovým dropem (vodorovnou stélkou a podrážkou), a spolu s nimi i barefoot obuv, co je považována za nejzdravější obuv na světě? Proč tedy tak ostrý protiklad boty zcela bez podpatku, s chodidlem téměř kopírujícím okolní terén na tenoučké podrážce, vůči obuvi, připomínající spíše kosmický skafandr, jako jsou například lodičky na platformě s otevřenou špičkou?

dámská obuv

Odpověď hledejme v nejsilnější a zároveň nejkrásnější lidské potřebě – v sexualitě.

Tvar chodidla – většina mužů vám kladně odpoví na otázku, zda se jim líbí krásné dlouhé ženské nohy, a zda si je také zálibně prohlíží, mají-li vhodnou příležitost. Ne každý si však uvědomuje, že krása ženské nohy je dána zejména tvarem samotného chodidla – do jisté míry anatomickým zázrakem. Jestliže však bosou nohu položíme na vodorovnou podložku, její krása zanikne v této sice pohodlné, ale z hlediska sexuality nevhodné poloze. Muži (a nejen muži) však touží po tom prohlížet si nohy a chodidla v poloze se zvednutou patou. Toto je také důvod, proč například gymnastky propínají špičku nohy, aby tím vynikla nožní klenba, napodobující mostní oblouk.

dámské sandály

A onen mostní oblouk a růžová ploska chodidla dělá s muži doslova divy, zvedá krevní tlak, zrychluje srdeční puls, zvyšuje produkci testosteronu a navozuje velmi silné sexuální vzrušení.

Otevřená špička – mají-li dámské střevíce otevřenou špičku, je to báječná příležitost poukázat na sexy tvar prstů chodidel. Mnoho mužů se těší, až sexy boty své dívce vyzují přímo v posteli a vezmou do úst rozkošné prstíky, jako malé batole svůj dudlík. Tím přispívají k milostné předehře, kdy dívka vrní blahem, protože plosky chodidel jsou velmi citlivé na něžné doteky, a je-li milenec pozorný a šikovný, může tímto způsobem přivodit své partnerce i slastný orgasmus.