14
Říj
Off

Ochrana údajů


Já si myslím, že je opravdu hodně lidí, kteří nakupují online na internetu. Neznám v okolí už žádného člověka, který by si někdy nenakoupil také něco na internetu, jako například různé zboží anebo dokonce už také oblečení, kosmetiku a také potraviny. Nebo vy patříte k těm lidem, kteří se úplně bojí internetu a že tam vůbec ani nenakupují? ještě o tom popřemýšlejte. Je to škoda, protože právě když nakupujete přes internet, tak vlastně automobilem nemusíte nikam jezdit a také šetříte emise a také naše životní prostředí. I když vám to přiveze jiné auto, ale vezměte si, že třeba k vám do lokality si objedná více lidí a pak to nakonec dopadá tak, že vlastně auto využije jenom jednu cestu a podle mého názoru je to více ekologické a také ušetříte peníze.

Zákony se musí dodržovat.

Například já si objednávám velice často domů přes online jídlo. A třeba mi to chodí úplně zadarmo, takže nemusím ani platit za dopravu a ušetřím také za benzín. Samozřejmě, ale také vždycky musíte na internetu zadat kolonku zásady ochrany osobních údajů. A tuto kolonku vždycky musíte odškrtnout. Jinak vám asi objednávka dál nebude postupovat. Pokud nevíte, co jsou zásady ochrany osobních údajů, tak já vám to řeknu. Je to tak, že vlastně tento e-shop nedá žádné vaše informace třetí straně, například já jsem si jednou koupila z webových stránkách myfemini dámské kalhotky.

Ochrana údajů musí být.

Tyto kalhotky se mi opravdu už dlouho líbily, a tak když jsem si dávala peníze bokem, tak jsem si koupila pěknou sadu těchto krásných originálních kalhotek, které jsou velice praktické a funkční, a taky se musela potvrzovat různé věci. Zásady ochrany osobních Myfemini.cz jsou naprosto důležité a já sama jsem za tohle ráda, protože bych absolutně nikdy nechtěla, aby třeba nějaká firma nebo nějaký e-shop dal mé údaje třetí straně. To se potom stává tak, že vás někdo stále obtěžuje po telefonu, nebo vám posílá nevyžádané emaily anebo vám dokonce také píše na Facebooku na messenger, což je velice nepříjemné.