14
Led
Off

Na kole do práce i na víkend

Věnujete se v létě nějakému sportu? Nějaké aktivitě, která vás vytáhne z domu, když je venku hezké počasí? Co takhle cyklistika?

Každé dítě si projde fázemi odrážedlo, trojkolka, koloběžka a pak to přijde, první kolo. To první je možná ještě s postranními kolečky, ale je otázkou chvilky, kdy se dítě naučit jezdit bez nich. A hned v tuto dobu by už mělo dítě poznat dopravní značky, ne všechny, ale ty, které při své jízdě na kole bude vídat a mělo by je znát. Nepředpokládáme, že vezmete dítě ihned do provozu, jistě budete využívat v maximálních možnostech hustou síť cyklostezek, ale i na těch se občas značky vyskytují a minimálně bude značka na jejím konci, takže dítě musí vědět, že zde musí zastavit a dbát dalších pokynů rodičů.

kolo

Jízda na kole se nezapomíná a pokud jste v době puberty dávali přednost počítačovým hrám, určitě se jednou ke kolu vrátíte. Ať už je budete používat jako dopravní prostředek do práce nebo přes víkend na odreagování a relaxaci. O prospěšnosti pohybu se zmiňovat určitě nemusíme.

Ať jezdíte na kole rekreačně nebo si dáváte pořádně do těla, měli byste dbát na funkční oblečení a kdo jednou zkusí cyklokalhoty, už nikdy nebude chtít jinak. Silvini cyklo dresy vám nabízí kompletní oblečení na cyklistiku a nejen na ni. Vycpané kalhoty ocení jak silničáři, tak milovníci horské cyklistiky, ale i jezdci MTB si u firmy Silvini najdou dobře padnoucí oblečení.

kolo

Cyklooblečení není na kole nutností, ale zajistí vám lepší požitek z jízdy a funkční tričko zabrání prochladnutí vašich zad. A cyklokalhoty zajistí pohodlné posezení na sedátku, které po celodenním výletě v běžných nevycpaných kraťasech určitě nemile pocítíte. Jezdíte na kole pouze z nutnosti nebo si jízdu užíváte a trávíte na kole téměř každý víkend v létě? A co cyklo dovolená? Vyrazit na druhou stranu republiky s kolem na střeše auta a pak projezdit během týdne křížem krážem kus naší krásné republiky.