13
Led
Off

Představení zahradní solární sprchy

Asi nejoblíbenější období nás všech. Léto, dovolené, absolutní odpočinek. Kdo z nás ho tráví na luxusní dovolené někde daleko u moře? Při dnešních cenách, konfliktech, které všude panují už moc lidí asi ne. Hodně se vracíme ke tradičnímu trávení času, a to většinou na svých chatách a chalupách. Někde blízko lesa a u vody. Nikdo nás tam neruší, nelepí se kolem nás davy dotěrných turistů. Jsme na svém, a to nám skýtá bezpečí a útulno, které tak moc potřebujeme a vyhledáváme. Ano to je skvělá zábava. Tedy již dnes je většina takových chatek připojena na vodu celoročně. Ale přeci jenom ne všechny.

sprcha

A pro ty, kteří to tak nemají nebo vůbec nechtějí je tu řešení. A to ve formě zahradní solární sprchy https://www.chlorito.cz/solarni-sprcha. Jak taková sprcha vypadá? Jak funguje? A kde se dá vlastně sehnat? Můžete jí i krásně využít i když máte na zahradě bazén. Vždy se před vstupem do bazénu osprchujte a žádnou nečistotu si tam nezanesete. A tím pádem nebudete bazén tolik čistit a ušetříte peníze za drahé tablety. Solárních sprch je více druhů. Mezi základní dělení patří: sprchy, které jsou pevné a pak také ty co se dají přemisťovat. Tu pevnou si docela snadno přikotvíte k podkladu. Nejčastěji to bývá betonový patník nebo přímo k vaší terase.

příroda

A ta přemístitelná má naopak tu výhodu, že ji vždy umístíte tam, kde právě potřebujete. Nejsou k tomu zapotřebí žádné další instalace. Jednoduše ji připravíte na určené místo a napojíte k ní zahradní hadici. Pokud chcete solární sprchu co nejvíce využívat určitě si zjistěte kde vám dopadá nejvíce slunečních paprsků. A tam sprchu vždy usazujte. Slunce vám dokáže teplotu vody nahřát až na 60 stupňů celsia. Sprchu si také můžete snadno regulovat. Sprcha je skvělá z mnoha důvodů. Pokud nemáte rádi ledovou vodu před vstupem do bazénu se osprchujte vodou, která má vaší oblíbenou teplotu. Tak do toho.