22
Zář
Off

Vylepšení vody ke koupání

Vylepšením může být třeba kniha, nebo také chutný mok, například chlazené pivo, nebo vínečko. Každému vyhovuje něco jiného. Někdo do sebe nalije půl litru slivovice a je spokojen. Ale přemýšleli jste někdy o tom,jak vylepšit přímo koupání? Ano, jde i to a to tak, že si vylepšíte vodu.

Jestli se domníváte, že do kbelíku čvachnete pěnu určenou do vany a vylijete to do bazénu, tak vám musím sdělit, že to sice jde, ale rozhodně to nedoporučuji. Není to totiž vůbec dobrý nápad.

Velký bazén

Napustit bazén šampaňským je již nápad lepší, ale ani o tom se nebudeme bavit. Budeme se bavit o soli, a to soli přímo mořské.

Ano, je to velmi značné vylepšení, ať už ze zdravotních důvodů, nebo prostě jen tak pro pocit z lepšího koupání.
Dlužno dodat, že mořská sůl do bazénu má rovněž desinfekční účinky. Bez milosti „vraždí“ bakterie a nepovoluje jejich množení.

V obchodě firmy Chlorito si můžete zakoupit solí více druhů. Pokud nevíte, co chcete a solíte poprvé, zvažte dotaz a oni už vám poradí co a jak. Není totiž dobré sůl prostě do bazénu jen nasypat. A také si dejte pozor, abyste si neobjednali sůl posypovou, která se používá v zimě na chodníky a cesty.

Právě v této problematice bazénových solí se pracovníci firmy velmi dobře orientují. Mají hodně zkušeností, a tak vám, k prvnímu solení poskytnou velmi užitečné rady.

Okraj bazénu

Jak již zmíněno, je zde spousta druhů tohoto slaného doplňku, jako například rekrystalizovaná mořská sůl ze středozemního moře, nebo jakákoli jiná.

Množství si také můžete zvolit, ale jedno kilo jako v potravinářském obchodě jen stěží zakoupíte. Nejmenší balení jsou po dvaceti pěti kilogramech. Ale jsou i větší a vy se informujte kolik budete potřebovat. Je jasné, že je to dle velkosti vašeho bazénu, ale někdy také podle toho, jakou chemii používáte. To vše vám právě pracovníci firmy Chlorito vysvětlí, a ještě s vámi provedou celou objednávku.