17
Úno
Off

Jak zvládnout svatbu s bříškem?

Svatba před porodem Vás může uklidnit nejen psychicky, ale také díky ní vyřešíte problémy ohledně příjmení dítěte a další formality, které by vás jinak čekaly. Většina těhotných žen si klade otázku, zda by nebylo rozumnější odložit svatbu až do období po porodu. Zvažují, co bude jednodušší a přijatelnější z hlediska formalit, výběru šatů celkové organizace svatby. Statistiky hovoří o tom, že zhruba třetina žen by se těhotná vdávat nechtěla.

srdce

Jaké má svatba před porodem výhody a úskalí?
Veškerá životní rozhodnutí mají svá pro a proto a ani v tomto případě tomu není jinak. Velkou výhodou svatby před porodem je, že se nebudete muset starat o to, kdo by vám v případě svatby po porodu pomohl s péčí o miminko. Pokud nemáte rádi běhání po úřadech, zajisté oceníte i to, že nebudete muset řešit formuláře typu Určení otcovství apod. Jako vdaná můžete jít k porodu klidnější i vzhledem k nějakým neočekáváným událostem. Manžel je totiž oficiálním partnerem a může za vás leccos vyřešit. Mezi nevýhody svatby v těhotenství patří zkrátka váš samotný jiný stav, který může být spojený s únavou, nevolnostmi a celkovou nepohodou. Některým budoucím maminkám možná přijde i líto, že si nebudou moci pořádně se svými hosty „zapařit“.

těhotenství

Salony jsou na těhotné nevěsty připravené
Každá nevěsta také řeší svůj vzhled, přičemž je jasné, že v čím pokročilejším stadiu těhotenství budete, tím více budete limitovaná v pohybu a výběru svatebních šatu. Přesto svatební salony https://www.svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz/jsou připraveny i na těhotné nevěsty, a i s pěkně klenutým bříškem můžete vypadat něžně a romanticky. Pokud se tedy cítíte dobře a nejste například na rizikovém těhotenství, není třeba svatbu odkládat až do období po narození miminka. Užijte si svůj velký den jen sami s partnerem, dlouhou dobu se vám již nic takového nepoštěstí.