9
Úno
Off

Obraťte se na odborníky, kteří provádí bělení zubů

Aplikovat nějakou doporučenou zubní pastu od kamaráda nebo kolegy z práce se nemusí vyplatit. Ačkoliv dnešní trh je celkem zaplněn tak zvanými pastami s aktivním uhlím, které slibují vybělení zubní skloviny, nemusí u vás přinést slibovaný efekt. Většinou si vroucně přejete, aby slogan, který je napsán na zakoupeném výrobku, byl pravdivý. Takže na první pohled po přečtení, jste naprosto spokojení – pasta bělí a chrání před zubním plakem a ihned po prvním použití vidíte rozdíl. První vyčištění bohužel žádná změna, možná by to chtělo vyčistit zrcadlo, ale ani to nepomáhá. Přistupujete na možnost, že příště to bude lepší, ale pasta je skoro pryč, výsledek mizivý.

zubní implantát

Pokud chcete skutečně vidět výsledky, raději se obraťte na odborníky v tomto oboru a předejdete možnému zklamání. Určitě se nejprve připravte na stomatologické vyšetření a dentální hygienu, jen díky tomu uvidíte zaručené výsledky.

Za svoje zuby se nemusíte stydět

Za jiným odstínem zubů stojí barevné pigmenty, které přijímáte v potravinách a nápojích. Mezi nejčastější patří čaj, káva, coca-cola, červené víno, ale také kouření. Slazené nápoje, hlavně v noci jsou dokonalí škůdci. Ovšem i léky mají svůj podíl, kdy některá antibiotika podávaná již v dětství, ovlivní barvu skloviny. V některých případech se barva zubů změní i při onemocnění organizmu.

Dentální hygienik zná východisko z vašeho problému

V tomto případě bude aplikovat látku na zuby, která proniká do povrchu zubu a chemicky si poradí s usazenými pigmenty. Samozřejmě předtím je nutné podstoupit profesionální čištění zubů, ale zase výsledek bude viditelný a váš úsměv zářivě bílý. Bělení zubů liberec má skvělé výsledky v péči a také se snadno domluvíte podle možností na způsobu provedení.

  1. Ordinační péče – provádí se přímo v ústech pacienta pomocí speciální lampy, která studeným světlem a gelem změní barvu zubů během skutečně jediné návštěvy. Je možnost si vybrat až ze 7 odstínů.
  2. Domácí péče – tento způsob je podstatně delší, zase pohodlnější, jelikož se vykonává v domácím prostředí. Gel se nanáší do speciálních nosičů, které jsou zhotoveny na míru. Proces pak může trvat 10-14 dnů.
  3. Odborný zásah – leckdy mrtvý zub změní svoji barvu a zde je nutné speciální gel aplikovat přímo do dutiny zubu. Tudíž změna barvy skloviny se bude konat zevnitř.

lampa

Není důvod ztrácet naději. Krásně zářivý úsměv vám v podstatě zaručí jen profesionální pracovníci, kteří svému oboru rozumí. Nebojte se svěřit do jejich péče.