21
Úno
Off

Pátek večer single

Kino, divadlo
Byli jste někdy sami v kině? Že ne? Hodně lidí se bojí, že budou za podivíny, za losery, a tak podobně. Realita je, že osamělé výlety do kina nebo do divadla jsou skvělé. Nemusíte se s nikým hádat, na co půjdete, nemusíte se dělit o popcorn, a po skončení si klidně můžete posedět u titulků, jak jen dlouho chcete.
 běh na silnici
Sport
Možná není sport úplně vaše parketa, ale výlet do poloprázdného fitka je docela fajn. Možná, že je to právě skvělý způsob, jak začít, protože právě v pátek a v sobotu večer tam nikdo nebývá. Takže pokud do posilovny nechodíte, protože nemáte rádi, když na vás někdo kouká, tak chození v pátek večer může být řešením. Nebo vyrazte na skupinovou lekci, ty páteční bývají volné.
 hip hop tanečnik
Muzika, jazyky
Začněte se učit něco, co jste vždycky chtěli dělat, ale nebyl na to čas. Chcete se naučit čínsky, anglicky, rusky nebo třeba portugalsky? Právě volný páteční večer může být doba, kdy na sobě začnete pracovat. Nebo se chcete naučit hrát na kytaru, na bicí nebo na trubku? Pokud žijete sami nebo máte tolerantní sousedy, je to docela zábava. Další možnost je pořídit si domácího mazlíčka. To je sice dlouhodobější závazek, a není to nejlepší řešení na jeden osamělý páteční večer, ale zase budete mít na své straně vždy loajálního kamaráda. 
 
Buďte dobrovolník
Vám se může zdát, že váš páteční večer o samotě je konec světa, ale jsou lidé, pro které je to životní program. Lidé, kteří jsou osamělí, nemocní, a kteří by dali cokoli za trochu společnosti. A vy jim to můžete splnit. Vyrazte do nemocnice, do domova důchodců nebo kamkoli. Zabavíte se a ještě uděláte něco pro druhé.
 potetovaná blondýna
Vyrazte na procházku
Že osamělé výlety jsou jenom pro podivíny? Ale vůbec ne. Vyrazte objevovat své vlastní město možná máte pocit, že své město znáte, ale zjistíte, že většinou jenom procházíte, aniž byste se opravdu dívali. Jděte se jenom tak projít, třeba po trati, kterou normálně jezdíte tramvají, a zjistíte, že vlastně své město znáte jenom málo.