21
Kvě
Off

Maska z látky

Hitem poslední doby se staly v péči o pokožku obličeje látkové masky. Své pleti můžete dopřát díky tomuto objevu necelý půlhodinový relax, jehož výsledkem bude viditelně krásná pokožka. Tento zázrak se k nám dostal z Jižní Koree.
černá maska.jpg

Jako u jiných masek, i zde byste měli dodržovat pokyny k jejímu použití, příliš dlouhá doba přítomnosti na obličeji spíše uškodí, neboť dodanou vlhkost začne vstřebávat z pleti zpět. Masky na obličej dodávají všechny potřebné látky, které pokožka potřebuje ke své regeneraci.

Masku vždy nanášejte na dobře vyčištěnou tvář, jen tak přijme maximum toho, co je v ní obsaženo. Běžné masky ve formě krému se nanášejí na obličej a po předepsané době buď umyjí nebo vmasírují do pokožky, stejné je tu i u látkové. Látková maska je nasáknutá séry, která postupně pronikají do kůže. Používání se doporučuje čtyřikrát až osmkrát během měsíce.

Z čeho se vlastně vyrábí

Z materiálu jsou používány vlna, papír, mořské řasy. Před samotnou koupí věnujte pozornost obalu, kde by mělo být uvedeno, z čeho je maska zhotovena, ideální je bavlna, která je maximálně prodyšná. Jen kvalitní materiál dokáže pojmout maximum séra (kolagen, kyselina hyaluronová, koenzym Q10).

Jak najít tu pravou

Podle typu pleti bude každému vyhovovat jiný druh. Jestli máte zkušenost s tím, že jste na něco alergičtí, vždy si pečlivě prostudujte složení. Tím se vyhnete případným nežádoucím obtížím. Pak se soustřeďte na to, na jaký druh pleti se doporučuje. A pak už nezbývá, než zkoušet, dokud nepřijdete na to, která vám vlastně nejvíce vyhovuje. Každopádně po použití by obličej měl být hydratovaný, regenerovaný a svěží.
obličejová maska.jpg

Jaká je cena?

Rozhodně se nemusíte obávat toho, že by vás tento přípravek nějak finančně zruinoval. Budete možná příjemně překvapeni, ceny se pohybují, podle značek výrobců, od devadesáti do sto čtyřicet korun českých.