19
Kvě
Off

Tanec je radost sama

Ke sportu patří, a to je bez pochyb i tanec. Pokud právě Vy tančíte na jakékoliv úrovni závodního tance, víte přesně, co všechno obnáší.

· Jakpak by se Vám tančilo v šatech, které by se Vám motaly mezi nohama, nebo by nebyly splývavé, ale při každém kroku by se vysouvaly až nad pas?

· Nebo boty? Takové taneční boty musí být přímo dokonalé! Mít po každém tréninku puchýře a otlačeniny? Tak to by byla pěkná polízanice!

Ale stejně – tanec je krásná záležitost.
soutěž v tanci.jpg

Možná je spousta lidí, kteří se tancem příliš nezabývají. Buď je nebaví, nebo na něj prostě nemají čas. Možná jim schází příležitost, nebo taneční partner. Je to ale škoda. Vždyť nemusí tancovat hned závodně. Ty krásně ladné pohyby v rytmu blues, nebo valčíku! Sladění pohybu s hudbou! To je úžasná symbióza. A když Vás vede skutečný taneční partner? To je potom teprve paráda!
taneční partneři.jpg

Sledujete třeba taneční soutěž v latinskoamerických tancích?

To je prostě nádhera. Nejen tanec samotný. To je vážně umění. Ale ty taneční róby! To je úžasný pohled! Třpytí se každá část šatů, barvy jsou vkusně vybrané a zkompletované. A co teprve ty střevíčky! Spíše kvalitní a náramně okouzlující taneční boty na nohách tanečních partnerek! Kdybychom ale věděli, jak je mají na různých místech podlepené, aby neklouzaly, ale na některých místech zase naopak vyhlazené, aby se uměly při nějaké kreativní otáčce hezky sklouznout.

Ovšem nesmíte zapomenout ani na nablýskané lakýrky tanečních partnerů. I jejich oblečení je náramně elegantní. Radost pohledět!
boty tanečnice.jpg

Nakonec i Vy byste mohly, milé ženy, okouzlovat na parketě s úžasnými tanečními botami, třeba na plese. Jsou k tanci přímo vyrobené, proto jsou stabilní a bezpečně Vás povedou v rytmu hudby. I když netančíte profesionálně, můžete se alespoň profesionálně cítit. Jen k tomu tanci sehnat pořádného tanečního partnera. A tím manželé většinou nebývají, viďte?