20
Pro
Off

Nejde přece o mimořádný výdaj

Chcete mít dokonale zrenovován svůj starší byt? Potřebujete zevrubné uspořádání komponentů tak, abyste už nemuseli činit pozdější úpravy bytu? Potom se musíte zabývat i detaily, které je nutné nahradit novými.

napětí

Nepokazte dojem nového designu.
Jen si spočítejte, jak dlouho jste přemýšleli nad tím, jak svůj starší byt zrenovujete. Kolik času jste vynaložili na veškeré uspořádání nábytku tak, aby se každému členovi rodiny bydlelo pohodlně. A vy byste chtěli nechat na svém místě zásuvky https://www.lightpark.cz/vypinace-a-zasuvky-schneider-asfora/, které pamatují snad první světovou? Takový detail pokazí všechno, co jste do renovace bytu investovali! Čas i peníze! To samé platí o vypínačích a ostatních drobnostech, které jsou ale tak podstatné pro kýžený výsledek!
Neudělejte chybu. Nešetřete na místech, které by nakonec vyzněly, jako špatný vtip.

Dejte si čas i na výběr zásuvek.
Podívejte se na to, kolik zásuvek ve svém bytě vlastně potřebujete. Uvidíte, že napočítáte slušný počet. A není rozhodně zanedbatelný. Ať je to zapojení televize, přehrávače, internetu, nebo jiného zařízení, které potřebuje elektrickou energii. A některé z nich mohou být i na spodních částech zdí vidět.
Chcete ušetřit právě na zásuvkách, které budou hyzdit celkový design místností? Nedělejte to.

Když už se pouštíte do tak časově, ale i finančně náročné operace, dokončete ji se vším všudy. Vždyť i osvětlení máte zcela nové. Kolikrát v životě budete takovou renovaci provádět?

obývák

Vyberte si designovou řadu.
Rozhlédněte se po nabídce na trhu a vyberte takové zásuvky, které budou s Vaším novým designem dokonale ladit.
· Které nebudou nápadné svou starobou a oprýskaností.
· Které budou třešničkou na dortu Vašeho snažení a úsilí!
· Které zapadnou do Vašich místností, aniž by ovlivnily celkový dojem.
· Které jsou oním detailem k dokonalosti prostředí, ve kterém jsou umístěny!
Uvidíte, jak renovace bytu bude provedena ke spokojenosti všech!