25
Pro
Off

Sportem ke zdraví

Toužíte po tom, být dobří ve většině sportovních odvětví? Pak už Vám nic nebrání než si udělat podrobný plán a rozpis aktivit do celého týdne. Samozřejmě se to může lišit podle toho, jaké je zrovna roční období. Nejlepší aktivity během letních měsíců a během kterých efektivně spalujete kalorie jsou zaručeně běh. Říká se, že je to po chůzi ten nejpřirozenější pohyb pro člověka, takže začnete shazovat kila opravdu brzy, efektivně a hlavně rovnoměrně. Po běhu je opravdu dobrá jízda na kole, ta Vám pomůže na vytrvalosti a fyzičce celkově. Takže návrat do práce a výšlap do třetího patra v paneláku už nebude žádný problém.
čínka na ramenou
Dalšími dobrými sporty na hubnutí je i jízda na kolečkových bruslí. Vždy vybírejte takové aktivity, při kterých můžete být venku na čerstvém vzduchu. Tělo totiž potřebuje po tom dlouhém mrznutí v zimě načerpat novou sílu, tak mu v tom nesmíte bránit. Výběr dalších sportů najdete i na: .
Na zimní měsíce je pro Vás nejefektivnější také běh. Běhání je totiž možné provozovat kdekoliv a kdykoliv. Nejdůležitější je jen, abyste se uměli správně obléci. Protože neexistuje špatné počasí pro běh, ale jen špatně oblečený běžec. Takže nešetřete na kvalitě svého vybavení a vždy se ujistěte, že máte přikryté veškeré klouby a zejména pak Achillovu patu. Kromě běhání se v zimě můžete věnovat lyžování či snowboardování. Není to sice to nejefektivnější řešení pro redukování tělesné hmotnosti, ale i tak je to dobrou alternativou.
noční horolezec
Mnohem účinnější je ale běh na lyžích. Běžky Vás navíc udrží v přírodě a na čerstvém vzduchu, což Vaše tělo určitě uvítá. Hlavně nepolevujte během zimních měsíců a snažte se za každou cenu udržet v kondici. Vždy máte na výběr několik kolektivních sportů, které se provozují v téměř každém fitness středisku. Kromě dostatečného pohybu si můžete vychutnávat i společné chvíle s přáteli. Stačí si jen udělat tu správnou partu a hubnutí pak může být vlastně docela zábava. Takže se ničeho nebojte a pamatujte, že ve zdravém těle je zdravý duch.