14
Zář
Off

Ta nejlepší hypotéka je nebankovní úvěr

Není hypotéka jako hypotéka. A to poznáte už při vyřizování vaší žádosti o úvěr. Nicméně v takové situaci více než kdy jindy pocítíte také to, že není banka jako banka, a není banka jako nebankovní společnost. Zatímco v bance mají šanci na úspěch pouze movití lidé, kteří žijí v ideálním světě, tak v nebankovní společnosti uspějí i normální lidé, se kterými se život v žádném případě nemazlí.
Také máte záznam v registru?
Anebo nízký či spíše průměrný příjem?
Anebo máte nějaké dluhy?

kalkulačka

V tom případě můžete na žádost o úvěr v bance rovnou zapomenout – ať už si vyberete jakýkoli bankovní dům, tak vám všude po zjištění vaší aktuální situace zabouchnou dveře před nosem.
Byla by proto škoda zbytečně plýtvat časem, když už předem moc dobře víte, jak to celé dopadne. Navíc, musíte počítat i s tím, že vyřizování žádosti o hypotéku v bance je poměrně zdlouhavé a komplikované, bude vás to stát peníze na poplatcích, a ještě mnoho úsilí k tomu. Znamená to sehnat hromadu různých potvrzení, vyplnit mnoho formulářů, a ještě prozradit spoustu soukromých skutečností.

Pakliže nic podobného nechce absolvovat, tak je pro vás mnohem lepší cestou, když požádáte o úvěr v nebankovní společnosti. To je totiž snadná a rychlá cesta, jak přijít k penězům.
Stačí, když vyplníte online formulář na webu nebankovní společnosti, a brzy vás kontaktuje zodpovědný pracovník, který vyřídí všechno za vás. A nebude vás to stát ani korunu, protože do poslední chvíle se budete moci rozhodnout, zda smlouvu podepíšete.

podnikání

Navíc, co je důležité, nebankovní úvěr můžete získat i v podobě hypotéky bez registru anebo hypotéky bez doložení příjmu. To znamená, že poskytovatel půjčky přimhouří oko nad vaším záznamem v registru anebo nad nižším příjmem, bude-li to jen trochu možné.
A právě tato vstřícnost přitahuje stále více zájemců o nebankovní hypotéky!

Web