5
Led
Off

Tyhle vychytávky si přibalte sebou na dovolenou

Ať už plánujete strávit svou letošní dovolenou kdekoliv, určitě se vám budou hodit elektro vychytávky, které vám mnohé věci značně usnadní. Pokud vyrážíte do přírody a chystáte se stanovat, těžko budete někde u stromu hledat elektrickou zásuvku. Užívejte si v létě všechny krásy přírody ať už tady u nás nebo zahraničí a nezapomeňte si sebou přibalit tyhle nepostradatelné pomocníky, bez kterých se prostě neobejdete.
stanování v horách
·         Powerbanka: díky za ni. Powerbanka je zcela nepostradatelná, všude tam, kde se těžko dostanete k zásuvce, když si potřebujete dobít mobilní telefon. Powerbanka je externí baterie, která dodá vašemu zařízení potřebnou šťávu. Hodit se vám bude tak i na letních festivalech, při stanovačce nebo na delší túře. Zajistí vám až několika násobné nabití vašeho zařízení, ať jste kdekoliv. Při výběru powerbanky se vždy zaměřte na její kapacitu a rozměry. Některé jsou dost velké a tak uvažte, kolik místa jí můžete v batohu věnovat.
·          Využijte slunce: pořiďte si solární nabíječku. Skvělá věc a k jejímu nabití nepotřebujte oproti powerbance vůbec elektrickou energii – nabije vám ji totiž samotné sluníčko. Ze sluneční energie si tak vezmete potřebnou energii a přes solární nabíječku si můžete nabít nejen mobilní telefon, ale také tužkové baterie, powerbanky, foťák, MP3 přehrávač, tablet a podobně. Se solární nabíječkou se můžete vydat i do skutečné divočiny a stále budete na příjmu. Až budete vybírat solární nabíječku, zaměřte se na to, zda má nebo nemá integrovanou baterii.  Solární nabíječka bez integrované baterie nabíjí přístroj pomocí slunce přímo. Solární nabíječka s integrovanou baterií dokáže nabít přístroj i po setmění z dobité baterie.
sportovní hodinky
·         Elektro, které budete mít na sobě: chcete vědět, kolik kilometrů denně ujdete, kolik jste při tom spálili kalorií nebo jaký je váš aktuální tep? Vemte si sebou na dovolenou fitness náramek nebo hodinky a budete neustále informovaní, kromě toho vám řeknou kolik je hodin, jak se vám v noci spalo nebo kolik pater na rozhlednu jste ušli. Užitečné informace o vašem denním dění se při pěší turistice skutečně vždy hodí.