8
Říj
Off

Úvěr pro každého spotřebitele

Bohužel i v dnešní době se setkáváme čím dál častěji s případy, že banky své klienty odmítnou a neposkytnou jim žádný úvěr nebo půjčku. Čím je to dáno? Zejména tím, pokud klient není bonitní, nebo má špatné registry dlužníků, což znamená, že má v registrech záznam. Ten získáte velice snadno, a proto si opravdu dávejte dobrý pozor na veškeré vaše splátky. Už za jednu jedinou opožděnou platbu můžete získat záznam v registru dlužníků. Všechny banky tyto registry projíždí a to jak bankovní tak také nebankovní. Naštěstí jsou zde soukromé společnosti, jako je ta naše, které moc dobře vědí, že se tyto záznamy dají tolerovat a že jsou to často jenom hloupé prohřešky z minulosti. Pokud vás nyní trápí jiná finanční situace nebo dokonce máte exekuce, pak se ani v takovémto případě nemusíte ničeho obávat, protože jsme schopni vám pomoci. Od toho jsou zde nebankovní hypotéky pro všechny spotřebitele.
schůzka mladých

Peníze můžete použít jakýmkoliv způsobem

Jedna z mnohých výhod právě tohoto finančního produktu. Celé zpracování úvěru bude zdarma, předem nic neplatíte. Necháme provést odborný odhad vaší nemovitosti, kterou budete ručit. Může se jednat o rodinný dům, byt, družstevní byt, chatu nebo chalupu, komerční objekt, hotel, ubytovnu, pozemek a mnoho dalšího. Získáte až 70% z odhadu vaší nemovitosti. Splácet můžete od jednoho roku až po 30 let. Tato doba se dá volně nastavit. Nejdůležitější ze všeho je, abyste dokázali splácet. O tom se musíme přesvědčit, ale jakmile to uděláme a bude vše v pořádku, pak už nic nebrání tomu, abyste své peníze dostali. Získat je můžete i do 24 hodin od podpisu smlouvy.
podnikání účetnictví

ü Garantujeme také nízké splátky i velice příznivou úrokovou sazbu. Již od 4% p.a. mohou mít úvěr klienti, kteří nemají záznam. Úvěr můžete navíc kdykoliv bezplatně splatit. Jednoduché doložení příjmů a žádné zkoumání registrů. Vhodné i pro vyplacení exekucí, zvolení konsolidace půjček a v mnohých dalších případech. Peníze využijete libovolným způsobem na cokoliv, co si přejete!

Web